Prisistatymas

Kai miestiečių skonio pojūčiai pranyksta, ateina eilė McDonald. Kai pranyksta programavimo pojūčiai, ateina eilė Java. Kai pranyksta realybės pojūčiai - pats laikas imtis politikos!

Tad kas naujo Vartiklio padangėje? Kokius pojūčius jis prarado šį kartą? Jei vartote puslapį su rėmeliais, apatiniame rėmelyje pasirinkite 'Kas nauja?', o visa kita pasakys pats 'Vartiklis'.

O dar? Ne tik ištaisytos klaideles... Daugiau lietuviškų šriftų ir lietuviškų programų pristatymas, Lietuvoje sukurtos programos ir dar veltui. Atnaujinti beveik visi mitologijos puslapiai. Dar prancūzų kalba ir fantastika - tikriausiai Vartiklis nuo lenciūgo nutrūko - kaip kaimyno šuo Fabijoniškėse (kuris, atrodo, lenciūgo niekad ir nematė - amžiną jam atilsį). Visa tai WWW versijoje.

Na, jeigu palankiai susiklostys aplinkybės, netrukus šiame numeryje pasirodys naujų kvapą gniaužiančių dalykėlių - bet ko aš čia taip giriuosi - gyvenimas teka, o mes basi bėgame erškėčiais nuklotais gyvenimo takais. Pagyvensim, pažiūrėsim.


Tad ir bėgam dar pagyventi! Su gimtadieniu redaktorių! Ilgiausių jam metų! Ar nepamiršote šioje vietoje atsistoti ir pagerbti jį "Kalnapilio" alumi?