Prisistatymas

"Laužo Grigas šakeles"....

Jau keli mėnesiai, kaip pasimetę reporteriai kiša mikrofonus prie abstulbusių Montanos gyventojų veidų ir prašo paaiškinti, kas čia per vieta, pritraukianti įvairius keistuolius: Tedą Unabomberį, Tedą Turnerį ar Džeinę Fondą. O šie tik gūščioja pečiais:
"Čia gi Montana... Ar gali būti kitaip..."

Tad drąsiau, keistuoli, - užsuk pas mane! Juk čia Lietuva, ir čia lietūs lyja, o tautos "išrinktieji" - tautos protas ir sąžinė - Palangoje laužo dekoratyvinių eglių šakas. Ir dar koks didvyris! Jis teisus, jis žino, jis moka, - jis JĖGA! Tik kažkodėl man norisi paimti "duoną, druską ir šautuvą" ir patraukti link "Kalnapilio".

Čia gi Lietuva... Ar gali būti kitaip... Patarlė sako, kad ir kiek bemaudytum kiaulę, ji iškart išvolios pirmą pasitaikiusį purvo klaną. Ar ne laikas būtų tas "tautiškas kiaules" pavežėti link skerdyklos?


(Jei šis vaikinas turėtų šautuvą, visi mes seniai būtume po žeme!)

O tuom kartu galiu tik "pasidžiaugti", kad pildosi mano nuogastavimai - šiame 'Vartiklio' numeryje beveik nėra medžiagos programuotojams - o ką veikti, jei jo dauguma skaitytojų yra "related to computers", tačiau šiai temai negaunu iš jų jokios paramos. Jei tai tęsis ir toliau, - teks uždaryti vartelius ir gesinti modemo lemputes...

Žvakė dega dega, kol nesudega... 'Vartiklis' gali toliau eiti ir be kompiuterinės dalies...

Redaktorius