Mažosios gudrybės

[ Publikacijos sentencija:
"Gyvenime galite gauti viską, ko tik ponorėsite, jei tik pakankamai padėsite kitiems gauti tai, ko jie nori
".
Zigas Ziglaras ]

Kaip atsispausdinti informaciją apie sistemą?

Tai nesunku. Tereikia atverti "Control panel" instrumentarijų ("Start" mygtuko meniu "Settings" komanda) ir dukart spragtelėti "System" ikonytę (arba spragtelėjus dešinįjį pelės mygtuką virš "My computer" ir iš meniu pasirinkus "Properties" komandą). Tada pasirinkti "Device Manager" kortelę ir paspausti "Print" mygtuką - gausite spausdinimo dialogo langą. Print menu

Jei pasirinksite "System summary" režimą, bus atspausdinta pertraukimų (IRQ), įvedimo/išvedimo (I/O) portų, atminties ir DMA kanalų aparatūros naudojamos reikšmės. O jeigu pasirinksite "All devices and system summary" režimą, gausite išsamią ataskaitą apie kiekvieną aparatūros įrenginį (kokius reursus kiekvienas jų naudoja). Jei prieš paspaudžiant "Print" mygtuką pasirinksite kurį nors įrenginį, bus leista rinktis ir "Selected class or device" režimą - informacijos apie konkretų įrenginį atspausdinimui.

Koks skirtumas?

Kuo skiriasi, kai įkeliate MS-DOS programą per "Run" komandą iš "Start" meniu ir kai surenkate jos vardą MS-DOS lange? Skirtumas tas, vykdant su "Run" komanda kiekvieną kartą atveriamas naujas MS-DOS langas. Todėl taip galima įkelti vykdymui kelias "ilgai grojančias" programas.

Kaip mažėja dideli diskai?
Tempk su dešiniu pelės klavišu!
Nėra programų be klaidų!
Skelbimų ir naujienų puslapis
Pagrindinis Vartiklio puslapis


Skelbimų ir naujienų puslapis
Pagrindinis Vartiklio puslapis