Nr.24 prisistatymas

Motto: Gyvulių likimas man atrodo svarbesnis nei baimė pasirodyti juokingu - ji neginčijamai susijusi su žmonių likimu.
Emilis Zola

Bėga laikas - jo pats nepastebi, tik staiga nustembi pamatęs pažįstamų žilą sruogą... Taip netruko prabėgti du mėnesiai nuo ankstesniojo "Vartiklio" numerio pasirodymo. Per tą laiką jo "Naujienų" lentoje pasirodė nemažai straipsnių - kad jie nenueitų į užmarštį, buvo surinkti į šį naują numerį. Tačiau jame ne vien "senienos" - rasite ir keletą naujų straipsniukų.

Tad šįkart dug nedaugžodžiausiu, o tiesiog pakviesiu iš vartiklio (balandžio) skrydžio pasižvalgyti po įvairias lankas... O aš netrukus tesėsiu savo seną pažadą ir vėl, tik kitoje terpėje, užkursiu "Diskusijų ir pasišnekučiavimų klubą" - kviečiu ir jame apsilankyti...

Taip pat naudojuosi proga pasiūlyti apsilankyti amerikiečių lietuvių sukurtą lietuviškąją svetainę: lietuviai į pagalbą lietuviams. Tai nemažas nuorodų į įvairius lietuviškus resursus (archeologiją, geografiją, meną ir literatūrą, geneologiją, kultūrą) rinkinys, pasidalijimai įspūdžiais, lietuviškų knygų parduotuvytė, lietuviškų patiekalų receptai, interviu su V.Adamkumi, gyvi pokalbiai ("chat" - http://talkcity.com/chat.htmlpl?room=LotsaLithuanians nuoroda neveiksni) ir kita. Nesipykim - glauskimės vieni prie kitų.

"Vartiklio" redaktoriusVartiklis nr.24
Pusfabrikačiai
Viskas kinta...
Ieškok geriausio...
Pasakykite tai mano avatarui
Mano sielos grobikai
Kam Elizai Internetas?
Informacijos ekologija
Į ką iškeisčiau muilo operas?
Jie vėl čia!

Vartiklis